ForumGulu.Com - Kalitenin ve Bilginin Tek Adresi!  
AnaSayfa Forum Duyurular IRC Sunucuları IRC Radyoları Reklam İletişim

Go Back   ForumGulu.Com - Kalitenin ve Bilginin Tek Adresi! > Haber Dünyası > Spor Haberleri > Galatasaray
Kayıt ol Yardım Topluluk Ajanda Bugünki Mesajlar Arama

reklam alanı  reklam alanı   reklam alanı
reklam alanı  reklam alanı  reklam alanı
reklam alanı  reklam alanı  reklam alanı
Yeni Konu aç Cevapla

Seçenekler Stil
Alt 26-09-2024, 20:02   #1
BeSte
Beşiktas

BeSte - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Level: 23 [♥ Bé-Yêu ♥]
Paylaşım: 846 / 846
Güç: 50 / 50
Tecrübe: 58%

Ruh Halim: Melek Gibi
Teşekkürleri: 28
44 mesajına 45 kere teşekkür edildi.
BeSte is on a distinguished road
Arrow Ertem Şener: "Galatasaray'ı ayakta alkışlıyorum"

Beyaz TV spor müdürü Ertem Şener, Galatasaray'ın Yunan ekibi PAOK'u 3-1 yendiği müsabakayı değerlendirdi.

Ertem Şener, Galatasaray Futbol Takımı'na övgüler sarf etti.

"BU BAŞKA BİR KALİTE"

"Jakobs çok iyi bek. Kanat bek de şans bulur bence. Daha iyi olacak. Sadece ortaları biraz daha isabet bulmalı. Olaya bakar mısın? Osimhen çıkıyor, Icardi giriyor. Böyle bir şey olabilir mi? Bu başka bir kalite. PAOK galibiyetini asla küçümsemiyorum. Galatasaray'ı ayakta alkışlıyorum. Yunanistan Ligi'nde mağlup olmamış, son şampiyonu devirdiler. Avrupa'ya iyi bir giriş yaptılar."

"RAMS PARK'DA MAÇ KAYBETMEZLER"

"Kerem Aktürkoğlu artık kimsenin umrunda değil. Bunu kötü anlamda söylemiyorum. Çünkü Yunus geldi, çocuk inanılmaz oynuyor. Saçları sırılsıklam. Sadece Yunus ve Osimhen de değil. Galatasaray takım olarak bu tempoyla ve bu mücadeleyle başka bir seviyeye çıktı. Böyle devam ederlerse Rams Park'da maç kaybetmezler. Normalde taraftarlar futbolcuları çoşturur değil mi? Futbolcular oynadıkları futbolla taraftarı çoşturdular. Ayağa kaldırdılar herkesi. Ama şunu gördüm Galatasaray buraya yakışmıyor, çünkü Galatasaray'ın yeri her zaman Şampiyonlar Ligi. Torreira, Mertens, Icardi ve Osimhen gibi yıldızlarla Şampiyonlar Ligi'nde büyük işler de yapılabilirdi."

"YÜZDE 100 PENALTI"

"İlk yarıda Mertens'e bir darbe var. Yüzde 100 penaltı. Bu müdahale yüzünden ligde Trabzonspor'un golü verilmedi. Hakem yanlış karar verdi, VAR'ın devreye girmesi lazımdı. Belki de erken gol gelseydi daha farklı bitebilirdi müsabaka." dedi.

Kaynak :https://www.gsgazete.com/ertem-sener...a-alkisliyorum